ERA-6VRW6042V
MFR.Part #
ERA-6VRW6042V
JLCPCB Part #
C1863394
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS