ECQ-UAAF685TA
MFR.Part #
ECQ-UAAF685TA
JLCPCB Part #
C3297606
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 6.8uF X2 ±10% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS