ERA-1ARW3011C
MFR.Part #
ERA-1ARW3011C
JLCPCB Part #
C5633754
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS