ERG-1SJ333
MFR.Part #
ERG-1SJ333
JLCPCB Part #
C3436243
Description
-55℃~+235℃ 1W 33kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS