ERA-8VPB7151V
MFR.Part #
ERA-8VPB7151V
JLCPCB Part #
C6548693
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS