RM12F5490CT
MFR.Part #
RM12F5490CT
JLCPCB Part #
C4129947
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS