ERA-8VPB2151V
MFR.Part #
ERA-8VPB2151V
JLCPCB Part #
C5634036
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS