RNCF1206DKE54R9
MFR.Part #
RNCF1206DKE54R9
JLCPCB Part #
C2514773
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS