ERA-6VPB2671V
MFR.Part #
ERA-6VPB2671V
JLCPCB Part #
C1862721
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.67kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS