ERA-14EB362U
MFR.Part #
ERA-14EB362U
JLCPCB Part #
C3927969
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS