EXB2HV220JV
MFR.Part #
EXB2HV220JV
JLCPCB Part #
C713457
Package
SMD-16P,3.8x1.6mm
Description
16 22Ω 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-16P,3.8x1.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS