ERA-6VEB52R3V
MFR.Part #
ERA-6VEB52R3V
JLCPCB Part #
C1862318
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS