ERA-8VEB52R3V
MFR.Part #
ERA-8VEB52R3V
JLCPCB Part #
C6239821
Description
-55℃~+155℃ 250mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS