ERA-2AED7320X
MFR.Part #
ERA-2AED7320X
JLCPCB Part #
C20013853
Description
-55℃~+155℃ 63mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS