ERA-3VEB52R3V
MFR.Part #
ERA-3VEB52R3V
JLCPCB Part #
C1861518
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS