ERJ-PB6B1963V
MFR.Part #
ERJ-PB6B1963V
JLCPCB Part #
C2087408
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS