ERJ-U14J334U
MFR.Part #
ERJ-U14J334U
JLCPCB Part #
C1860200
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS