ERJ-S08F5492V
MFR.Part #
ERJ-S08F5492V
JLCPCB Part #
C2121704
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS