ERA3VRW6802V
MFR.Part #
ERA3VRW6802V
JLCPCB Part #
C543746
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS