RN73H1JTTD3050F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3050F10
JLCPCB Part #
C4038022
Description
-55℃~+155℃ 100mW 305Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS