ERA-8AEB6192V
MFR.Part #
ERA-8AEB6192V
JLCPCB Part #
C2089376
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS