ERA3VRW6801V
MFR.Part #
ERA3VRW6801V
JLCPCB Part #
C543739
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS