ERA-3ARB4992V
MFR.Part #
ERA-3ARB4992V
JLCPCB Part #
C4004803
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS