6SVPS22M
MFR.Part #
6SVPS22M
JLCPCB Part #
C2161860
Package
SMD,D4xL5.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200mΩ 22uF 37mA@120Hz 4mm 5.5mm 5000hrs@105℃ 6.3V Polymer ±20% SMD,D4xL5.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS