ERJ-H3EF3160V
MFR.Part #
ERJ-H3EF3160V
JLCPCB Part #
C4039944
Description
-55℃~+175℃ 125mW 316Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS