ERA-2VRB2001X
MFR.Part #
ERA-2VRB2001X
JLCPCB Part #
C3968017
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS