ERA-6VPB1431V
MFR.Part #
ERA-6VPB1431V
JLCPCB Part #
C1862567
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS