ERA-2VRB2051X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2VRB2051X
JLCPCB Part #
C1863314
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.05kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS