ERA-2VRB1242X
MFR.Part #
ERA-2VRB1242X
JLCPCB Part #
C6944497
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS