ERJ-S14F7320U
MFR.Part #
ERJ-S14F7320U
JLCPCB Part #
C3959034
Description
-55℃~+155℃ 500mW 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS