ERJ-B2CFR013V
MFR.Part #
ERJ-B2CFR013V
JLCPCB Part #
C4008492
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 13mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS