ERA-2VPB9311X
MFR.Part #
ERA-2VPB9311X
JLCPCB Part #
C4188345
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS