ERJ-6RED11R5V
MFR.Part #
ERJ-6RED11R5V
JLCPCB Part #
C2107147
Description
-55℃~+125℃ 100mW 11.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS