ERJ-U14F5112U
MFR.Part #
ERJ-U14F5112U
JLCPCB Part #
C1860643
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS