ERJ-S02F1273X
MFR.Part #
ERJ-S02F1273X
JLCPCB Part #
C4107371
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS