ERA-2VPB4322X
MFR.Part #
ERA-2VPB4322X
JLCPCB Part #
C6613555
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS