EEHZA1E470V
MFR.Part #
EEHZA1E470V
JLCPCB Part #
C542305
Package
SMD,D6.3xL6.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 195mA@100Hz 25V 47uF 6.3mm 6.4mm ±20% SMD,D6.3xL6.4mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS