ERJ-H3EF3091V
MFR.Part #
ERJ-H3EF3091V
JLCPCB Part #
C4084800
Description
-55℃~+175℃ 125mW 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS