ERJ-8ENF8870V
MFR.Part #
ERJ-8ENF8870V
JLCPCB Part #
C4096378
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS