ERA-2VEB2432X
MFR.Part #
ERA-2VEB2432X
JLCPCB Part #
C20014215
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS