ERJ-U1DD3602U
MFR.Part #
ERJ-U1DD3602U
JLCPCB Part #
C4096196
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS