ERJ-HP6F1872V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1872V
JLCPCB Part #
C6550033
Description
-55℃~+175℃ 18.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS