ERA-2VEB2002X
MFR.Part #
ERA-2VEB2002X
JLCPCB Part #
C20014209
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS