ERJ-1GNJ470C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ470C
JLCPCB Part #
C2081940
Description
-55℃~+125℃ 47Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS