ERJ-HP6D9532V
MFR.Part #
ERJ-HP6D9532V
JLCPCB Part #
C7184510
Description
-55℃~+175℃ 500mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS