ERJ-S08F4R12V
MFR.Part #
ERJ-S08F4R12V
JLCPCB Part #
C1860142
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS