ERA2VEB1500X
MFR.Part #
ERA2VEB1500X
JLCPCB Part #
C543668
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS