ERA-6AED6981V
MFR.Part #
ERA-6AED6981V
JLCPCB Part #
C20016237
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS