ERA-2ARC6981X
MFR.Part #
ERA-2ARC6981X
JLCPCB Part #
C2094921
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.98kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS