HE2AN-AC24V
MFR.Part #
HE2AN-AC24V
Description
-50℃~+55℃ 24V 25A 30V@DC、277V@AC 30ms 30ms AgSnO2 Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS